| Informace | Hodnota |
|---|---|
| Stanice | stanice Velké Mezirící |
| Datum a čas | 09.12.2023 5:57 |
| Průměrná teplota vzduchu | -1.5 °C |
| Průměrná relativní vlhkost vzduchu | 84 % |
| Námrazový index | 42 % |
| Průměrný tlak vzduchu | 1018 hPa |
| Průměrná rychlost větru | 2.29 m/s |
| Průměrný směr větru | 113.1 ° |
| Maximální náraz větru | 3.5 m/s |
| Směr maximálního nárazu větru | 107 ° |
| Průměrná intenzita srážek | 0 |
| Srážkový úhrn poslední srážky | 0 mm/m^2 |
| Intenzita radiace | 0 nSv/hod |