| Informace | Hodnota |
|---|---|
| Stanice | stanice Velké Mezirící |
| Datum a čas | 07.12.2022 7:03 |
| Průměrná teplota vzduchu | 1.1 °C |
| Průměrná relativní vlhkost vzduchu | 81 % |
| Námrazový index | 18 % |
| Průměrný tlak vzduchu | 1013 hPa |
| Průměrná rychlost větru | 0.56 m/s |
| Průměrný směr větru | 265.9 ° |
| Maximální náraz větru | 1 m/s |
| Směr maximálního nárazu větru | 321 ° |
| Průměrná intenzita srážek | 0 |
| Srážkový úhrn poslední srážky | 0 mm/m^2 |
| Intenzita radiace | 0 nSv/hod |