| Informace | Hodnota |
|---|---|
| Stanice | stanice Ždár nad Sázavou |
| Datum a čas | 06.08.2022 8:18 |
| Průměrná teplota vzduchu | 12.75 °C |
| Průměrná relativní vlhkost vzduchu | 89 % |
| Námrazový index | 0 % |
| Průměrný tlak vzduchu | 1022 hPa |
| Průměrná rychlost větru | 2.71 m/s |
| Průměrný směr větru | 323.6 ° |
| Maximální náraz větru | 3.9 m/s |
| Směr maximálního nárazu větru | 331 ° |
| Průměrná intenzita srážek | 0 |
| Srážkový úhrn poslední srážky | 8.7 mm/m^2 |
| Intenzita radiace | 0 nSv/hod |