| Informace | Hodnota |
|---|---|
| Stanice | stanice Humpolec |
| Datum a čas | 18.04.2024 6:06 |
| Průměrná teplota vzduchu | -0.32 °C |
| Průměrná relativní vlhkost vzduchu | 84 % |
| Námrazový index | 33 % |
| Průměrný tlak vzduchu | 1010 hPa |
| Průměrná rychlost větru | 1.23 m/s |
| Průměrný směr větru | 185.7 ° |
| Maximální náraz větru | 1.8 m/s |
| Směr maximálního nárazu větru | 199 ° |
| Průměrná intenzita srážek | 0 |
| Srážkový úhrn poslední srážky | 0 mm/m^2 |
| Intenzita radiace | 0 nSv/hod |