| Informace | Hodnota |
|---|---|
| Stanice | stanice Humpolec |
| Datum a čas | 09.12.2023 6:02 |
| Průměrná teplota vzduchu | -1.3 °C |
| Průměrná relativní vlhkost vzduchu | 84 % |
| Námrazový index | 41 % |
| Průměrný tlak vzduchu | 1017 hPa |
| Průměrná rychlost větru | 1.23 m/s |
| Průměrný směr větru | 191.6 ° |
| Maximální náraz větru | 3 m/s |
| Směr maximálního nárazu větru | 144 ° |
| Průměrná intenzita srážek | 0 |
| Srážkový úhrn poslední srážky | 0 mm/m^2 |
| Intenzita radiace | 0 nSv/hod |